EMO IMAGE

11. června 2008 v 21:00 | emomartinka5
Oblékání:
V oblékání se tento styl rozdvojuje na dva různé styly:
1) První vychází z "indie emo". Je to styl podobný scéně z 90. let. Tento styl v sobě má oblečení, které je vzhledově obnošené a bývá v khaki barvách. Trička nebývají moc rozevlátá, spíš v menších velikostech a jsou s nějakým potiskem.
2) Druhý styl je známější. Co se týče barev, tak letí hlavně ty tmavší - černá, šedá, khaki, červená, ale naopak i třeba růžová.
Líčení: Tmavší make-up, hlavně černé oční linky (ale můžou být i červené),
Vlasy: Nosí se narovnané vlasy, většinou černé barvy nebo jinak tmavé anebo naopak blonďaté. Střih je většinou krátký, vzadu špičatý s prudkou ofinou. Vlasy jsou sčesané na patku a visí do obličeje, čímž překrývají jedno oko. Jinak vlasy můžeš ozdobit co nejbarevnějšími čelenkami, sponkami nebo stuhami.
Doplňky:
Jako doplňky slouží hlavně korálky na rukou, návleky, potítka, šály nebo šátky. Jsou hlavně v živých veselých barvách. Kolem krku si můžeš taky omotat perly. Pásky se většinou nosí s "pyramidkami", ale můžou na nich být i třeba naše oblíbené lebky, prostě co se ti líbí... Jako další doplněk jsou brány v potaz brýle s tlustými obroučkami. Často je nosí i ti, co brýle nepotřebují. Svoje osobní věcičky si můžeš naskládat do plátěné tašky přes rameno, které jsou ozdobeny např. špendlíky nebo odznaky různých kapel.
Botky: Hlavně plátěné tenisky - conversky. Ale nic nezkazíš třeba skate botami. I tady se fantazii meze nekladou, takže čím veselejší barvy, tím líp. Taky je hodně populární namalovat si na takovou tu bílou špičku conversek třeba kostky, stejně si můžeš takhle "naproužkovat" i tkaničky... Vypadá to fakt good... ;)
Vzory: Nosí se hlavně proužky (hlavně černá + růžová nebo černá + bílá, prostě černá + něco...) a puntíky, ale taky hvězdičky nebo třeba kostky. Taky nesmíme opomenout lebky. Můžeš je nosit na tričku, na botách, páscích, doplňcích, no prostě všude...
Piercing: Mnoho emo kids má piercing. Občas se objeví ňáký ten piercing v bradě nebo v obočí, ale převažuje piercing ve spodním rtu na pravé nebo levé straně. Holky také mají hodně piercingů v uších.
EMO Girls:
Emo girls nosí uplá trička hlavně tmavých barev, se vzory (viz výše) a potisky. Často je doplní šálou a jinými barevnými doplňky. Džíny se nosí uplé.
EMOBoys:
Kluci se oblékají do těsných triček, opět převážně tmavých barev. Džíny jsou taky uplé, ovšem na zadku trochu volnější. A jako holky si malují černé linky a vlasy jim visí do obličeje.
Ve zkratce - Hlavní znaky EMO módy: černé oční linky, patka, vlasy překrývající jedno oko, brýle s tlustými obroučkami, veselé doplňky, conversky, proužky + originalita, vlastní fantazie (upravit si sám/a oblečení a doplňky)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama